درگاه پرداخت واسط آنلاین اینترنتی

در دنیایی که سرعت حرف اول و آخر را می زند و وقت هر انسانی ارزشمند است ؛ درگاه پرداخت اینترنتی روناکس پال قدم در راه سرعت در خدمت رسانی گذاشته و با ایجاد و راه اندازی درگاه پرداخت اینترنتی خود در وقت و هزینه کاربران ایرانی صرفه جویی کرده است.

امروزه داشتن یک کسب و کار اینترنتی برای پیشرفت و توسعه امری بدیهی است و در دنیایی که روز به روز در حال پیشرفت در تکنولوژی است ، داشتن یک وب سایت و کسب و کار اینترنتی و در کنار آن یک درگاه پرداخت اینترنتی لازمه هر فروشنده اینترنتی است.

روناکس پال با دانش روز جهانی و بهره مندی از متدهای روز ، اقدام به فراهم آوردن محیطی برای تراکنش های مالی امن و مطمئن در چهار چوب سیاست های جاری جمهوری اسلامی ایران کرده است.

 

این مجموعه فعالیت خود را در هجدهم دی ماه 1395 رسما آغاز نموده و شایان ذکر است با قدرت و توانمندی بالای خود و با یاری و همکاری شما عزیزان ، روز به روز به قله های موفقیت نزدیک تر خواهد شد.

 

درگاه پرداخت اینترنتی روناکس پال می کوشد در چهار چوب نظام بانکی کشور و با بهره گیری از قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت رسان شما عزیزان و پذیرندگان اینترنتی باشد.

 

ما مفتخریم که در جمع شما بزرگان و فعالان اینترنتی هستیم.

 

 

 

 

درگاه پرداخت واسط آنلاین اینترنتی

^